CITiR baner
e-mail: biuro@tatratravel.com.pl English version
 
polub nas na facebooku
gdzie jeździmy
34-500 Zakopane, ul. Krupówki 4A, tel/fax: +48 18 20 64 201, kom. +48 600 98 98 80
   
   
APARTAMENTY
Poniżej przedstawiamy ofertę apartamentów. Wskazane obiekty są przez nas sprawdzone, a standard świadczonych w nich usług jest w pełni zadowalający i sprawi, że Państwa wypoczynek w Zakopanem będzie należał do udanych i mile spędzonych chwil. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem. Jeżeli jednak przedstawiona baza noclegowa nie jest dla Państwa zbyt wyczerpująca to prosimy o e-maila lub kontakt telefoniczny z zapytaniem - postaramy się spełnić Państwa oczekiwania przedstawiając inne propozycje. Równocześnie informujemy, że posiadamy również oferty noclegowe na całym Podhalu, Spiszu, Orawie, Pieninach a także w Krakowie i całej Polsce.
A1. Apartamenty obok wyciągu krzesełkowego na Butorowy Wierch

POŁOŻENIE:
Wspaniała lokalizacja w spokojnym miejscu, zaledwie 1,8 km od centrum Zakopanego obok wyciągu krzesełkowego na Butorowy Wierch oraz w sąsiedztwie stacji narciarskiej Polana Szymaszkowa. Pobliskie łąki i lasy a w zimie tereny narciarskie umożliwiają każdemu aktywny wypoczynek.


OPIS:
Obiekt dysponuje czternastoma ekskluzywnymi trzypokojowymi przestrzennymi apartamentami o pow. od 70 m2 do 115 m2 dla 4 osób.
Pojemność obiektu max 56 miejsc.


WYPOSAŻENIE
Wszystkie apartamenty posiadają dwie sypialnie, salon z kominkiem, ankeks kuchenny lub kuchnie, łazienkę , TV oraz słoneczny balkon albo taras z widokiem na góry.


WYŻYWIENIE
Nie ma. W pobliżu kilka restauracji.

INNE:
Do dyspozycji kort tenisowy a także garaż podziemny dla gości zmotoryzowanych.


CENA:
Już od 400 zł/noc - za cały apartament.
Dostawka - 50 zł

apartament apartament apartament


Rezerwacja apartamentu
Jeśli chcecie Państwo dokonać rezerwacji apartamentu w obiekcie A1, A2 lub A3 z naszej oferty, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów. Rezerwacji można dokonać również telefonicznie: tel./fax +48 18 20 64 201, kom. 600 98 98 80, 604 176 880 lub mailem: biuro@tatratravel.com.pl  apartament@tatratravel.com.pl

apartament ilość osób
czas pobytu
od:       dzień        miesiąc        rok  
do:       dzień        miesiąc        rok  
dodatkowe uwagi i życzenia
zamawiający
       Imię   telefon  
Nazwisko   e-mail   
  
   
   
 Rezerwacje wycieczek   biuro@tatratravel.com.pl